0 złotych opłaty za nabycia Funduszy Inwestycyjnych

- promocja z okazji 10 lecia Firmy Investman

W okresie 15 luty -30 kwietnia 2019r, z okazji 10-lecia działalności Firmy Investman, obowiązywać będzie promocja przy nabyciach Funduszy Inwestycyjnych.

Dla zleceń nabycia funduszy inwestycyjnych za kwotę minimum 20 000 PLN obowiązywać będzie całkowite zwolnienie z pobierania opłaty wstępnej (manipulacyjnej, dystrybucyjnej).

Promocja dotyczy wszystkich funduszy z oferty!

Do wyboru ponad 1 000 funduszy z polskich i zagranicznych TFI:

AgioFunds TFITFI AllianzAXA TFIBlackRockBPS TFICaspar TFIConseqEsaliens TFIFidelity InternationalFranklin Templeton InvestmentsIpopema TFINN Investment Partners TFINoble Funds TFINovo (Opera TFI)Quercus TFIPZU TFIRockbridge TFISchrodersSkarbiec TFIUnion Investment TFI

Ponadto oferujemy pomoc przy wyborze funduszy, obsługę operacyjną i opiekę posprzedażową!!!

PZU Sejf+ z ochroną kapitału

W naszej ofercie jest już dostępny produkt PZU SEJF + Z OCHRONĄ KAPITAŁU.
W ramach tego produktu można nabyć jednostki funduszu PZU SEJF + kategorii A. Minimalna włata do programu to 50 000 PLN. Nie ma możliwości dopłaty do tego programu ani zamiany z innego funduszu do programu, ale klient może mieć otwartych kilka programów. Cechą charakterystyczną produktu jest UBEZPIECZNIE na wypadek straty finansowej (cena jednostki z dnia odkupienia lub zamiany jest niższa niż cena z dnia zakupu) o ile klient utrzymał środki w produkcie przez min. 12 miesięcy. Wartość ubezpieczenia jest równa różnicy między ceną ju w dniu zakupu i w dniu sprzedaży. Program nie trwa dłużej niż 39 miesięcy - po tym czasie rejestr staje się standardowym rejestrem w funduszu Sejf +.
Całościowe i częściowe odkupienia i zamiany mogą być realizowane w 13, 26 i 39 miesiącu trwania programu.

K O N T A K T

Współpracujemy z Klientami ze wszystkich regionów.

Zapraszamy do kontaktu.

+48 697 745 462

investman@onet.pl

ul. Kościuszki 46/48 lok.5

10-504 Olsztyn