Worki foliowe przemysłowe – gdzie są wykorzystywane?

worki foliowe przemysłowe

Przemysłowe worki foliowe pozwalają na łatwe oraz bardzo szczelne zapakowanie wielu ciężkich przedmiotów. Obecnie są one wykorzystywane w wielu miejscach na szeroką skalę. Doskonale nadają się do pakowania węgla, ekogroszku, pelletu, ziemi oraz wielu innych kruszyw.

Worki przemysłowe w bogatej ofercie

Obecnie w sprzedaży wybór tych produktów jest bardzo duży. W bogatej ofercie wielu producentów znajdują się trwałe i estetyczne:

  • worki na miał,
  • worki na pellet,
  • worki na kamień,
  • worki na kruszywa,
  • worki na brykiet,
  • worki na torf,

Oferowane produkty znajdują powszechne zastosowanie we wszystkich centrach zajmujących się dystrybucją opału i kruszyw oraz na każdym składzie oferującym opał workowany. Są one dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej oraz w wielu rozmiarach, zatem każdy klient może wybrać idealne worki do każdego rodzaju węgla.

Standardowe worki foliowe mają pojemność: 10, 20, 25 kilogramów, ale na indywidualne zamówienia producenci oferują również opakowania foliowe o pojemności od 5 do nawet 50 kilogramów.

Trwałe i estetyczne worki na ekogroszek

Foliowe worki przemysłowe to produkty odznaczające się nie tylko bardzo dużą wytrzymałością i trwałością, lecz także wysoką estetyką wykonania.

Posiadane cechy sprawiają, że doskonale nadają się one do pakowania ekogroszku. Jest to bowiem wyselekcjonowany materiał opałowy o bardzo dobrej jakości, który wymaga właściwego przechowywania. Składowanie tego surowca w trwałych i mocnych workach foliowych zapewnia mu wysoką jakość przez duży czas.

Do pakowania ekogroszku doskonale nadają się standardowe modele worków o pojemności dwudziestu pięciu kilogramów. Są one wykonane z polietylenu LDPE, czyli tworzywa świetnie zabezpieczającego zawartość węgla przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych.

Worki na węgiel są bardzo praktyczne podczas użytkowania. Pozwalają one na bezproblemowe oraz w pełni bezpieczne transportowanie tego materiału, a następnie wyłożenie go w wybranym miejscu. Worki te nie przepuszczają wilgoci, więc zapakowany w nich węgiel może być przechowywany bez problemu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczenia.

Worki na węgiel z nadrukiem a skuteczna reklama

Na życzenie klienta na workach foliowych są nanoszone wybrane nadruki. Może to być logo firmy zajmującej się sprzedażą węgla lub inny, wybrany projekt graficzny. Każdy naniesiony nadruk jest bardzo odporny na oddziaływanie niekorzystnych czynników zewnętrznych i przez długo zachowuje swe walory wizualne. Każdy worek z logo firmy nie tylko prezentuje się bardzo estetycznie, lecz także stanowi doskonały sposób na skuteczną reklamę. Pozwala on wyróżnić się producentowi na tle konkurencji.