Jak zorganizować transport firmowy?

Jak zorganizować transport firmowy?

Planujesz imprezę firmową i poszukujesz przewozu dla swoich pracowników? A może Twoi pracownicy często jeżdżą na spotkania z klientami i chcesz zapewnić im regularne dojazdy? Niezależnie od powodów, zorganizuj profesjonalny transport taxi. Sprawdź, jak to zrobić.

Transport dopasowany do potrzeb

Najpierw określ, jakiego rodzaju przewozu potrzebujesz. Jeśli chcesz jednorazowo przewieźć grupę kilkudziesięciu osób, to najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie autokaru albo kilku busów. Jeśli natomiast interesuje Cię transport kilku osób, lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z taxi dla firm w Warszawie. Stolica i jej okolice to obszar, na którym działa sporo korporacji taksówkarskich. Nie wszystkie jednak oferują wyspecjalizowane usługi dla przedsiębiorców. Dlatego wybierając to rozwiązanie, warto skorzystać z usług taksówek świadczących konkretnie usługi dla firm.

Wybór przewoźnika

Po określeniu rodzaju transportu należy zdecydować się na przewoźnika, który go zrealizuje. Wybierając firmę, weź pod uwagę jej doświadczenie oraz flotę pojazdów, którą dysponuje. Sprawdź też ofertę przedsiębiorstwa. Najlepiej, aby była ona dostosowana do wymagań biznesu. Na przykład, jeśli zdecydujesz się na taxi osobowe w Warszawie, takie rozwiązanie może Ci zaproponować sporo korporacji taksówkarskich. Jednak tylko część z nich, w tym Opti Taxi, świadczy specjalne usługi dla firm. Przedsiębiorstwo oferuje wygodne i bezpieczne przejazdy na terenie stolicy i okolic. Klienci firmowi z pewnością docenią fakt, że taxi podaje gwarantowaną cenę z góry, która nie zależy od objazdów i korków, co pozwala im dokładnie określić i dostosować swój budżet.

Dodatkowe usługi i udogodnienia

Zwróć również uwagę na to, jakie dodatkowe udogodnienia i usługi oferuje przedsiębiorstwo transportowe. Niektóre z firm taxi, proponują klientom rozliczenia barterowe. Taka forma pokrycia kosztów usług przynosi korzyści obu stronom i zapewnia dostęp do profesjonalnych taksówek bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Omówienie warunków współpracy

Kolejnym etapem jest szczegółowe omówienie warunków współpracy. Dotyczy to zarówno transportów jednorazowych, jak i regularnych w ramach np. miesięcznego abonamentu. Wiele firm decyduje się na nawiązanie współpracy z przewoźnikiem, np. korporacją taksówkarską. To rozwiązanie przynoszące korzyści obu stronom. Dzięki niemu zarówno pracownicy, jak i przełożeni w danej firmie mogą liczyć na sprawny i szybki transport taxi w obrębie całego miasta, a często też poza jego granicami. Współpraca może przybierać różne formy. Często jest świadczona w ramach przejazdów bezgotówkowych i realizowana na podstawie tzw. biletu elektronicznego albo spersonalizowanej karty klienta.

Karty są przypisane do jednej osoby albo całej firmy, a na każdej z nich zapisana jest określona maksymalna kwota usługi lub liczba kursów do wykorzystania. Bilety elektroniczne są z kolei przeznaczone do jednorazowych kursów. Posiadają specjalne kody, które trzeba wydrukować i pokazać kierowcy. Kody zwykle można też przesłać na pocztę mailową. Ta forma współpracy zapewnia komfort podróżowania i możliwość skupienia na biznesie, bez konieczności zajmowania się płatnościami.