Apartamenty inwestycyjne – 5 miejsc, które warto wziąć pod uwagę

apartamenty inwestycyjne

Rosnąca popularność spędzania wakacji w atrakcyjnych miejscowościach turystycznych przyczynia się do szukania ciekawych lokali, które można wynająć na odbycie krótkiego urlopu. To właśnie dlatego apartamenty inwestycyjne w systemie Condohotel są coraz częściej wybierane przez wiele osób chcących zainwestować nadwyżkę pieniędzy.

Lokale na wynajem w nadmorskich kurortach

Szukając odpowiedniej lokalizacji na dobór przedsięwzięcia, jakim są apartamenty inwestycyjne warto skupić się na miejscach najczęściej odwiedzanych przez turystów. Nie musisz się obawiać, że popularne kurorty wybierane są wyłącznie latem. Najpopularniejsze miasta cieszą się dużym powodzeniem również w okresie jesienno-zimowym oraz wczesną wiosną. To świetny czas na odpoczynek dla całej rodziny, ale nie tylko. Apartamenty mogą mieć charakter służbowy.

Najtrafniejszym pomysłem, będzie ulokowanie kapitału w miejscowościach bogatych w wiele atrakcji, co z pewnością przełoży się na zwiększenie zysków z późniejszych wynajmów. Dla przykładu jedną z dostępnych opcji, jaką masz do wyboru są apartamenty inwestycyjne położone w Ustroniu Morskim oraz Kołobrzegu. Te dwa turystyczne miasta z dostępem do otwartego morza i piaszczystej plaży są niezwykle często odwiedzane przez wielu turystów szukających ukojenia i odpoczynku po całym roku ciężkiej pracy. Dodatkowo za doborem lokalizacji przemawia fakt dużej różnorodności atrakcji oraz łatwego dojazdu niemal z każdej części Polski.

Inwestycje w centrum miasta

Dla wszystkich osób lubiących nieco większe aglomeracje idealną opcją może okazać się wynajem apartamentu SQ Business Center w centrum Wrocławia. To ogromne miasto tętniące życiem jest nie tylko ciekawą bazą wypadową dla wczasowiczów, ale także może być rozwiązaniem dla osób podróżujących w celach służbowych, które nie chcą korzystać z tradycyjnej opcji hotelowej. Do dotychczasowych inwestycji mających na wielu skupienie apartamentów na zasadzie najmu Condohotel można zaliczyć również Garden Plaza w Warszawie. Ciekawe lokalizacje w niebanalnych miejscach mogą być wykorzystywane przez wielu inwestorów i stanowić spore źródło dochodu niezależnie od pory roku.

Apartamenty inwestycyjne – lokale mieszkalne

Jedną z najnowszych realizacji proponowaną przez Vacation Investments są apartamenty położone na Wyspie Solnej w Kołobrzegu. To nieruchomości w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji położone z dala od miejskiego zgiełku. Cicha i spokojna okolica w kameralnym budynku jest idealną opcją dla każdego, kto szuka wyciszenia podczas indywidualnego pobytu lub udostępniając apartament na wynajem sezonowy. Dbałość o każdy detal wykończenia gwarantuje najwyższe zadowolenie klientów.

Wkład odłożonych pieniędzy w apartamenty inwestycyjne to bezpieczna lokata kapitału, która z czasem przyniesie zwrot i dodatkową nadwyżkę pochodzącą z opłat za udostępniony wynajem. Jeżeli szukasz dogodnego miejsca, dobierz je tak, by było atrakcyjne z punktu widzenia osób chcących wynająć małe mieszkanie na okres urlopowy stawiając na atrakcyjne widoki, ciekawe otoczenie i dodatkowe atrakcje zlokalizowane w pobliżu.